İstanbul Coffee Festival

Başlangıç

  • 19
  • Eylül

    Perşembe

  • 10:00

Bitiş

  • 22
  • Eylül

    Pazar

  • 20:00

İstanbul Coffee Festival, 6.senesinde de nitelikli kahve etrafında markaları ve katılımcıları 19 – 22 Eylül tarihleri arasında KüçükÇiftlilk Park’ta bir araya getiriyor.

Panellerden atölyelere, seminerlerden konserlere birçok farklı deneyim İstanbul Coffee Festival’da seni bekliyor.

Not : Seans sürelerinin farklı olması nedeniyle seans ücretleri aynı değildir.
* After Party etkinliği sırasında etkinlik alanında bulunan Marka standları hizmet vermemektedir.

AXESS KAMPANYALARI:

1) Tüm katergorilerde alınacak biletlerde Akbank kartlarına özel anında %10 indirim uygulanacaktır. İndirim, sadece owww.dsmbilet.com adresinden alınan biletlerde geçerlidir. İndirim, ödeme esnasında otomatik olarak yansıtılacaktır. İndirim tüm kategorileri kapsamaktadır. Kampanyadan faydalanmak için herhangi bir kayıt ya da kod gerekmemektedir. All Axess kapısından hızlı geçiş (fast track) hakkından yararlanmak için biletin Akbank kartlarıyla satın alınmış olması gerekmektedir.

2) Axess Mobil Kampanyası kapsamında Axess Mobil’den alınan kod ile 1 bilet alana 1 adet ücretsiz bilet verilir, Bu kampanya; Akbank kartları ile yapılan ödemelerde %10 indirim kampanyasıyla birleştirilebilir. Kodlar sadece www.dsmbilet.com dan alınan biletlerde geçerlidir. Festival girişinde satılan biletlerde kampanya geçerli değildir. Kampanya 2.000 adet kullanım ile sınırlı olup kodların kullanım süresi 2 gündür. Bilet alım esnasında kampanya kodunu ilgili alana girdikten sonra UYGULA tuşuna basarak kodun aktive edilmesi gerekmektedir. Biletlerin tükenmesi durumunda alınan kod kullanılamayacaktır. Kampanya kombine bilet alımlarında geçerli değildir.

3) Axess kampanyasından faydalanan ziyaretçiler, All Axess kapısından hızlı geçiş yaparak festival alanına giriş yapacaktır. Festivaldeki All Axess kapısından giriş yapabilmek için giriş sırasında Akbank kartınızın yanınızda olması gerekmektedir.

Hemen Axess’li olmak için tıklayın!

BİLET SATIN AL

Yukari
E-Bültenimize hemen kayıt ol, etkinliklerden haberdar ol!
WeCreativez WhatsApp Support
DsmBilet WhatsApp Canlı Destek.
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?